SEO

استراتژی های خلاقانه مساوی با
مشتری های بیشتر است

scroll
سئو چیست؟
بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو (SEO).

آیا سئو علم تنظیم کدها و یا ساختار محتوا وبسایت بر اساس کلیدواژه ها برای نتیجه گیری در موتورهای جستجو است؟ هدف نهایی در هر اقدام مارکتینگ ایجاد بازگشت سرمایه است، و سئو به سبب جذب مردم از طریق موتورهای جستجو، ظرفیت بازگشت خیلی بالایی دارد.

مزایای سئو

سئو یکی از موثرترین و مهم ترین استراتژی های مارکتینگ آنلاین است. رتبه بندی بالاتر در موتور های جستجو مختلف برای شما، هدف SEO است. مزایای سئو بیشمارند اما ما به چند مورد بسنده می کنیم:

  • ترافیک بیشتر وبسایت شما از طریق جستجوهای مربوط
  • برند سازی، با توجه به اینکه بازدید بالاتر با اعتبار بیشتر ارتباط دارد
  • و مهم ترین اثر سئو آنکه کسانی که از طریق موتور های جستجو بازدید می کنند، به آنچه ارائه می دهید علاقه زیادی دارند، پس SEO اثر بالایی در فروش شما دارد.
هدف گیری کلیدواژه ها

اینجاست که ما درباره مجموعه کلید واژه هایی که به خوبی برای وب سایت شما بازدید آفرین است و در نتایج جستجو تاثیر بالایی دارند، تحقیق خواهیم کرد. ما معمولا به مشتریان پیشنهاد می کنیم که از استراتژی کلید واژه طولانی استفاده کنند، زیرا که کلیدواژه های کوتاهتر معمولا رقابتی تر هستند و مستلزم منابع قابل توجهی خواهند بود. کلیدواژه های طولانی اغلب استراتژی مناسبی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط هستند.

لینک سازی

لینک سازی یا همان Link Building یک فاکتور ضروری سئو است. اگر از اینترنت استفاده کرده اید حتما روی یک لینک که شما را به یک وبسایت دیگر متصل می کند کلیک کرده اید. این لینک ها در وبسایت های مختلف به سایت شما، مثل اعتباری بزرگ برایتان هستند. پس شما اعتبار بیشتری نیاز دارید تا وب سایت خود را نزد موتورهای جستجو محبوب کنید. به عبارت دیگر اگر وب سایت های زیادی به شما لینک بدهند موتورهای جستجو با خود میگویند که این وبسایت مهم است که این همه وب سایت به آن لینک داده اند پس شما را در جستجو بالا می برند. مثل هر رقابت دیگر، حمایت کنندگان شما هم اهمیت دارند! داشتن بک لینک از وب سایت های هرزنامه (spam web sites) و وبسایت هایی که با فعالیت شما مرتبط نیستند می تواند اثر خنثی یا منفی داشته باشند. برای مثال، یکه وبسایت دندانپزشکی که از یک پیمانکار آسفالت بک لینک می گیرد، به اندازه یک وبسایت دندانپزشکی که از یک وب سایت مرجع پزشکی بک لینک گرفته اعتبار نخواهد داشت.

ما چگونه انجامش می دهیم؟

ما درباره کسب و کار و محصولات/خدمات ارائه شده توسط شما تحقیق وسیعی خواهیم کرد. سپس کلمات پر جستجو بیزینس شما را کشف می کنیم و پس از آن بر روی بهینه سازی صفحات مختلف سایت شما (On Page Seo) کار خواهیم کرد، محتوایی که بازدید کنندگان شما به آن ارزش می دهند تولید خواهیم کرد و به آن ساختار UX می دهیم (Conten Structure) و شروع به ایجاد ارتباط با وبسایت های دیگر برای شناساندن وبسایت شما می کنیم!

هر استراتژی سئو بر مبنای مشتری های مختلف، متفاوت است اما به طور کلی خلاصه کاری که در سئو انجام می شود، استفاده از کلیدواژه و لینک سازی است.

لیست قیمت را میتوانید از اینجا دریافت کنید.
اگر مایلید درباره پیشنهاد طراحی رایگان دموی وب سایتتان بیشتر بدانید اینجا کلیک کنید.
اگر مایلید می توانید پروسه کامل را در این صفحه مشاهده کنید.

راهنمای قیمت را دریافت کنید

لطفا ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید، سپس ما بلافاصله لیست قیمت را برای شما ارسال خواهیم کرد.
درباره ی پروژه ی خود به ما بگویید