Demo Offer

تخیل و زیبایی
برای رسیدن به کمال کافی ست

scroll
ما اطمینان داریم شما طراحی جدید ما را برای وبسایتتان دوست خواهید داشت. پیش از امضا قرارداد ما برای شما یک دموی رایگان از وبسایت جدیدتان طراحی میکنیم.
اگر طراحی ما را دوست داشتید،

ما می توانیم برای همکاری با یکدیگر قدم برداریم. برای اطلاع از روند انجام کار ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

اگر شما فرم تماس را که در پایین صفحه وجود دارد پر کنید، با شما تماس می گیریم. همچنین اگر تمایل دارید می توانید با شماره تلفن های ما نیز تماس حاصل فرمایید.


۱. گفتگو تلفنی اولیه

مکالمه تلفنی اولیه ما 15 الی 30 دقیقه طول می کشد. ما مجموعه از سئوالات را جهت اطلاع از هدف شما از طراحی وب سایت، امکانات کاربردی موردنیازتان، جدول زمانی شما و دیگر ملاحظات مهم که بر پروژه تاثیر خواهد داشت از شما می پرسیم.


۲. پروپوزال وبسایت

طی 2 الی 3 روز کاری، ما پروپوزال پروژه شما را از طریق ایمیل ارسال خواهیم کرد که شامل لیست دقیق خدمات و امکانات مورد نیاز برای موفقیت وب سایت شما و همچنین جدول زمانی و تخمین هزینه می باشد.
اگر امکانات، زمان و بودجه پروپوزال برای شما مناسب بود، میتوانیم برای ارائه دموی رایگان اقدام نماییم. در این مرحله قراردادی امضا نشده و مبلغی هم دریافت نمی گردد.

۳. پرسش نامه وبسایت

سپس ما پرسشنامه مهمی را برای شما ارسال خواهیم کرد تا از نقطه نظرات شما درباره طراحی جدید وبسایت تان درک مناسب تری پیدا کنیم. پرسشنامه شامل لینک وبسایتهایی که شما ظاهر و احساس آنها را دوست دارید، فونت ها، رنگ ها و دیگر عناصر بصری مورد نظر شما خواهد بود.


۴. گفتگو تلفنی

همچنین محتوای پرسشنامه وبسایت را در مکالمه تلفنی، کنکاش و بررسی می کنیم.


۵. دمو

طبق اطلاعات پرسشنامه، ما یک دموی Live از وبسایت جدید شما طی 5 روز کاری ارائه خواهیم کرد. دمو تنها یک پیشنویس اولیه است تا شما توانایی طراحی خلاقانه ما را مشاهده و ارزیابی کنید. پس از عقد قرارداد، تغییرات و اصلاحات را تا جایی ادامه می دهیم که رضایت کامل شما فراهم شود.

۵. قرارداد و شروع روند پروژه

اگر شما از دمو و پروپوزال ما خوشتان آمد و مایل بودید با یکدیگر کار کنیم، آن وقت همکاری ما آغاز می گردد. در غیر این صورت تنها حقوق استفاده از طراحی انجام شده برای Nexar محفوظ خواهد بود.


اگر مایلید می توانید پروسه کامل طراحی وبسایت را در این صفحه مشاهده کنید.
اگر مایلید درباره سرویس طراحی وب ما بیشتر بدانید، این صفحه مشاهده کنید.
لیست قیمت را میتوانید از اینجا دریافت کنید.
درباره ی پروژه ی خود به ما بگویید
راهنمای قیمت را دریافت کنید

لطفا ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید، سپس ما بلافاصله لیست قیمت را برای شما ارسال خواهیم کرد.
درباره ی پروژه ی خود به ما بگویید